Sağlıklı Cinsellik Nasıl Olmalı

Sağlıklı Cinsellik Nasıl Olmalı

10.12.2016 03:28, Admin

Sağlıklı bir cinsel hayat tüm yaşamınızı etkiler. Yatakta başlayan cinsel tatmin ve mutluluk öncelikle sizi ve partnerinizi ruhsal olarak besler ve psikolojik olarak rahatlamanızı sağlar. Erkekler için sağlıklı cinsellik her gün ilişkiye girmek iken bayanlar acısından sağlıklı cinsellik ilişkide doyuma ulaşmaktan geçer.

Sağlıklı cinsellik çiftlerin arasında ki bağları güçlendirir. Düzenli ilişkiler sağlık açısından da çok faydalıdır. Cinsel yönden tatmin olan bayan ve erkek evlerine ve birbirlerine daha bağlı olurlar bunun yanında yaşanan ruhsal rahatlama da beraberinde anlayış ve saygı getirir.

Erkekler cinsellikte çok fazla şey istemezler. Erkekler baştan çıkarılmayı isterler. Karşılıklı olarak yapılacak küçük sürprizler bu durumu tetikler. Tabii aynı durum bayan içinde geçerlidir. 

Günümüzde birçok çift beraber vakit geçirdiklerini sanırlar fakat teknolojinin de hayatımıza getirdiği olumsuzluklar ile beraber geçirilen vakit ve birbirlerine ayırdıkları süreler neredeyse hiç kalmamıştır. Günümüzde normalde yaşanan ağır stres, hava kirliliği, gürültü ve yorgunluk ile Psikolojik olarak bunalmış erkekler ve kadınlar eve gelip yemek yedikten sonra neredeyse hiçbir şey paylaşamaz hale gelmişlerdir. Vazgeçilmezimiz olan cep telefonları ve televizyon çiftlerin birbirlerine ayıracakları zamanı tamamı ile çalmaktadır.

Hayatı paylaşmak yerine kendilerini teknolojiye hapsederek hayatı yaşamayı unutmaktadırlar. Bu durumda çiftlerin birbirinden uzaklaşması ve ilişkilerin bozulmaya uğraması kaçınılmaz hale gelmektedir.

Daha önce de anlattığımız üzere sağlıklı bir cinsellik yaşamak her zaman ilişkiye girmek yerine düzenli olarak ilişkiye girmek demektir.

İlişkilerin yıpranmasına yol açan cinsel soğukluk da zaman zaman yaşanmaktadır. Çiftler arasında yaşanan cinsel soğukluk günlük yaşantının ve iş hayatının üzerimize yüklediği sıkıntılar ile doğrudan alakalıdır.

Bu durumlarda psikolojik destek alınmalı veya doğal ürünler kullanılmalıdır. Psikolojik destekler yüksek ücretlere ve fazla zaman kaybına yol açmaktadır. Bunun yanında kullanılabilecek doğal ürünler ile de bu durum kolayca aşılabilmektedir.

Bayanlarda Görülen Cinsel Soğukluk ve Tedavisi

Bayanlarda görülen cinsel soğukluk cinsel doyumsuzluktur. Böyle bir durumda güven geri kazanılamasa bile telafi yoluna gidilmelidir. Bu durumun haricinde görülen stres ve yorgunluk durumunda ise doğal ürünler kullanılabilir.

Bayan azdırıcı veya bayan istek artıcı ürünler birçok farklı çeşit olarak mevcuttur. Bayan azdırıcı ürünler arasında en fazla tercih edilen ürün ise bayan azdırıcı damladır. Bayan azdırıcı veya bayan istek artırıcı damlalar herheangi bir içecek içerisine eklendiğinde anlık etki gösterirler. Herhangi bir şekilde tedavi edici özelliği yoktur. Bayan azdırıcı damla yanında bayan azdırıcı hap ve parfümlerde kullanılabilir.

Bayanların cinsel isteği bir defa kırıldığı zaman ruhsal beslenme meydana gelir ve sürekli olarak durum düzelmeye girer. Bayanlar cinsel ilişkiden beslenmeyi yani tatmin olmayı hedeflerler. Cinsel ilişkide yeterli ilişki süresi ve tatmin yakalandığında bayanlar cinselliği sürekli olarak isterler. Çiftlerin ilişkilerinde cinsel ilişki süresinin düşmesi yani erkeğin erken boşalması durumunda cinsel yönden tatmin olamayan bayan sinir stres ve depresyon durumuna girerler ve ilişkiden uzaklaşırlar.


Erkeklerde erken boşalmayı düzeltme ve bu sorunu çözmenin en basit yolu geciktiriciler kullanmaktır. Geciktirici sprey ve krem kullanımı erkeğin boşalma süresini en az 15 dakikanın üzerine çıkarır. Geciktirici sprey ve krem kullanımında en fazla tercih edilen ürün markası ise Delay 48000 serisidir. Delay 48000 geciktirici krem penise ilişkiden 30 dakika önce nohut tanesi kadar sadece baş kısma uygulanır. Delay 48000 geciktirici sprey ise penisin baş kısmına 3 defa sıkılır.

Cinselliğin yoluna girmesi ile ruhsal beslenme ve tatmin durumları günlük hayata yansıyarak çiftler arasında sorun ve sıkınlar varsa bile bu durumların daha kolay çözülmesini sağlar. Çiftler arasında ki güven ve sadakat durumunu güçlendirir. Karşılıklı saygı ve sevginin kaybedilmediği durumlarda çiftler arasında ki sorun ilk olarak cinsellik ile çözülür. 

Sağlıklı bir cinselliğin yaşanmadığı ve çiftlerin huzursuz olduğu durumlar çözülmez ise en küçük sorunlar büyüyerek önce saygı ve sadakat kaybedilir sonrasında ise çiftler ayrılık durumuna kadar gelebilmektedir.

Unutulmamalıdır ki günlük hayatta başarılı ve zinde olan kişiler düzenli ve sorunsuz bir cinsellik yaşayarak sorunlarını beraber anlayış ve saygı çerçevesinde çözenlerdir. Mutlu bir yaşam öncelikle cinsellikte başlar. Doktorların da bahsettiği üzere düzgün bir cinsel ilişki en hızlı yatıştırıcıdır.

Cinsel hayatınızda yaşadığınız sorunların çözümü için uzman ekimizden destek alabilir veya 0242-252-0013 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.


  Bayan AzdırıcılarGeciktirici Sprey ve Kremler

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Hap | Estrogenolit Bayan Azdırıcı

Estrogenolit Hap | Estrogenolit Bayan Azdırıcı

Estrogenolit bayan azdırıcı hap ve damlası olarak üretilmektedir. Bayanların cinsel isteği..

99.00TL

Estrogenolit Damla |Estrogenolit Bayan Azdırıcı

Estrogenolit Damla |Estrogenolit Bayan Azdırıcı

Estrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilinen en etkili bayan istek artırıcı ürünlerdir. Da..

99.00TL

Delay Geciktirici Krem

Delay Geciktirici Krem

Delay 48000 geciktirici krem, Türkiye’de ilk defa yasal olarak satışa sunulmuş bitkisel içerikli bir..

49.00TL

Delay 48000 Geciktirici Sprey

Delay 48000 Geciktirici Sprey

Geciktirici Spreyler erken boşalma sorununa en hızlı etki eden ürünlerden biridir. Günümüzde yaşanan..

49.00TL

KLG PLUS Performans Hapı

KLG PLUS Performans Hapı

KLG plus erkekler için özel olarak üretilmiş bir üründür. Tamamen doğal özlerden oluşan özel perform..

99.00TL

Golden Lovita Bayan Damla

Golden Lovita Bayan Damla

Golden lovita bayanların cinsel soğukluk ve isteksizlik durumunda kullanılan veya tercih edilen baya..

79.00TL