Yapay Kızlık Zarı Nedir

Yapay Kızlık Zarı Nedir

03.10.2016 02:27, Admin

Almanya dan ithal yapay kızlık zarı ile bekaretini kaybeden kızlar her geceyi ilk geceleri gibi yaşayacak. Kızlık zarı dikimi çok maliyetli ve güvenli olmayan bir yöntemdir. Bunun yerine yapay kızlık zarı kullanmak çok daha kolaydır.

Yapay Kızlık zarı veya diğer adıyla yapay bekaret zarı olarak ta bilinen bu ürün, bakireliğin simgesi sayılan kızlık zarının elde olmayan özel sebeplerden dolayı bozulmuş olup ta kızlık zarı dikimi operasyonu geçirmeden tekrar kızlık zarına sahip olmak isteyenlerin kullandığı üründür.

Yapay kızlık zarı Almanya da üretimi yapılan bir üründür. Avrupa ve Amerika'da da satılan bu ürün daha çok fantezi ürünü olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde bakirelik simgesi olarak bilinen kızlık zarının herhangi bir durumda kaybedilmesi durumunda bunun telafisi olarak kullanılır. Bazı durumlarda kızlar erkeklere ilk beraber olduğu kişiye ilk olduğunu hissettirmek için bu ürünü kullanır böylece ilişkilerin daha sağlam temellere dayanması sağlanır.

Yapay Kızlık Zarı Almanya ve Çin de üretilmektedir.

Almanya da üretilen kızlık zarları el değmeden son teknoloji ile üretilmektedir. Almanya dan üretilen yapay kızlık zarları 1. sınıf malzemeden üretilmiştir ve kan topları içerir. Vücut içerisinde 3 saat bekleme süresi vardır. Bu sürenin sonunda eriyerek vücuttan atılır. Hiçbir kalıntı veya iz bırakmaz.

Çin de üretilen kızlık zarlarının hangi şartlarda imal edildiği bilinmemektedir. İçerisinde muhtemelen boya barındırmaktadır. Piyasada 199 ile 219 TL arasında satılmaktadır. İçerdiği boya yıkandığı zaman çıkmamakla beraber kanserojen madde içerir.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık zarı dikimi özel hastanelerde yapılabilmektedir. Operasyon ortalama 45 dk sürmekte ve dikişlerin tutma oranı ortalama %60 tır. İstanbul da kızlık zarı dikimi 3500TL, İzmir de kızlık zarı dikimi ortalama 3200TL, Ankarada kızlık zarı dikimi ortalama 3000TL, Gaziantep te kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama 2700 ile 3000TL, Kastamonu da kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama 2500- 3000TL ve diğer illerimizde kızlık zarı dikimi 2000 ile 2500TL arasında değişmektedir.

Almanya dan ithal yapay kızlık zarının fiyatı ise sadece 299TL dir ve kendiniz uygulama yapabilirsiniz.

Yapay Kızlık Zarı Anlaşılır mı?

Yapay kızlık zarı orjinal kızlık zarı ile birebir aynıdır. İçeride görünmesi veya farkedilmesi mümkün değildir. Doktor kontrolü haricinde takıldıgı belirlenemez. Yırtıldıgında ise içerisindeki kan topları sayesinde pembe renkte bir kan akıntısı gelir. Bu yapay kan kalıcı değildir ve suyla yıkandıgında kolayca çıkar.

Yapay Kızlık Zarı Kullanımı

Size gelen kutuda 2 adet yapay kızlık zarı bulunmaktadır. 1 adet deneme içindir diğeri ise asıl kullanım içindir. Zarın yerleştirilmesi gayet kolaydır fakat zar yerleştirilmeden önce vajina içi bir tampon ile kurulanmalıdır. Tampon içeriye konulup 5 dk bekledikten sonra arkasında bulunan ip yardımıyla çıkarılır. Gümüş renkli jelatin yavaşça açılır ve yapay kızlık zarı yogun olan tarafı içeri gelecek şekilde vajinaya yerleştirilir. Yapay kızlık zarını vajina içine serçe parmagınız yardımıyla 3-4 cm itmeniz yeterli olacaktır. Yapay kızlık zarı kendiliğinden kendiliğinden içeri yapışır ve beklemeye başlar. Yapay kızlık zarını işaret parmagınız ile yırtabilir ve ilk denemeyi yapabilirsiniz.

İsterseniz uzman bayan danışmanlarımızda da detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Yararlı Linkler;

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Yapay Kızlık Zarı Kullananlar

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Kullanılır

Kızlık Zarı Nasıl Dikilir


  Kızlık Zarı Dikimi

Önerilen Ürünler

Bekaret Hapı 199TL

Bekaret Hapı 199TL

İngiltere’den ithal bekaret hapı diğer adı ile yapay kızlık zarı 199TL den satışa sunulmuştur. ..

199.00TL

Yapay Kızlık Zarı | Bekaret Zarı

Yapay Kızlık Zarı | Bekaret Zarı

Yapay Kızlık Zarı Almanya da üretilen ve ülkemize gelen bir üründür. Herhangi bir durumda kızlık zar..

299.00TL

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina daraltıcı krem zamanla vajinanızda oluşan sarkma ve genişlemeyi daraltır, vajinanızın yaprakl..

109.00TL

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem özel bölge ve koltuk altı bölgelerinde ki kararmaları düzelterek ten rengini alması..

49.00TL