Orijinal ve Garantili Bayan Azdırıcılar

Orijinal ve Garantili Bayan Azdırıcılar

25.08.2017 01:59, Admin

Orijinal bayan azdırıcıların geneli yurt dışında üretimi yapılan bayan azdırıcılardan oluşmaktadır. Bayan azdırıcı ürünler arasında en fazla tercih edilen ürünler Amerikada üretilen ürünlerdir. Yurt dışında üretilen birçok bayan azdırıcı damla ve hap mevcuttur. Bayan azdırıcı ürünlerin tamamı ayı etkide ve özellikte değildir.

Bayan azdırıcı ürünlerin etkileri içerdikleri afrodizyak oranına göre farklılık göstermektedir. Bayan azdırıcı ürünlerden 2016 yılında satış rekoru kıran ve açık ara fark ile en fazla satış oranı gösteren bayan azdırıcı Zenofem tablettir.

Orijinal ve garantili bayan azdırıcı ürünler genel olarak 30 günlük para iade garantisi ile satışa sunulmaktadır. Garanti süresinin 30 gün olarak belirlenmesi ürünün kapağı açıldığında 30 gün sonrasında deforme olmasıdır. Bu durum özellikle bayan azdırıcı damlalarda geçerlidir. 

Orijinal ve Garantili Bayan Azdırıcı Fiyatları

Orijinal bayan azdırıcı fiyatları yerli üretim bayan azdırıcı ürünlere göre yüksektir. Orijinal bayan azdırıcılar yurt dışından ithal edilirken yüksek Euro veya Dolar fiyatları ile ülkemize giriş yapmaktadır bu yüzden fiyatlar da oldukça yüksektir.

Orijinal ve garantili bayan azdırıcı ürünler arasında fiyatı yönünden en fazla tercih edilen bayan azdırıcı Estrogenolit bayan azdırıcı damla ve haptır. Estrogenolit firmasının 2015 yılından beri satışa sunmakta olduğu bayan azdırıcı damla ve bayan azdırıcı hap mevcuttur. Estrogenolit bayan azdırıcıların ülkemize geliş fiyatı ortalama olarak 75TL civarındadır. Bu maliyetler üzerine şirket giderleri ve kargo masrafları eklendiğinde Estrogenolit bayan azdırıcı fiyatı 99TL dir. 

Fakat piyasada Eskişehir de üretilen yerli kopya Estrogenolit ürünleri mevcuttur. Bu ürünler hepsiburada sitesinde 45TL gibi fiyatlar ile satılmaktadır. Herhangi bir etkisi olmayan bu yerli kopya ürün fiyatı 69TL ye kadar çıkmaktadır. Her pahalı üründe yapıldığı gibi yurt dışından gelen ve kar oranı düşük olan ürünlerin de kopyaları mevcuttur.

Sahte bayan azdırıcı nasıl anlaşılır 

Bir bayan azdırıcı ürünün sahte olduğunu anlamak aslında çok basittir. Öncelikle fiyatına bakmak yeterlidir. Örnek olarak piyasada satılan bir bayan azdırıcının fiyatının ortalama 15TL si kargo bedelidir. Şirket giderleri personel masrafları ve vergiler hesaplandığında en düşük kar ile bile satılsa bu bayan azdırıcı yurt dışından bedavaya gelse dahi zarar eder.

Garantili Bayan Azdırıcılar

Garantili bayan azdırıcı ürünler arasında en fazla tercih edilen ürün Zenofem bayan azdırıcıdır. Bayan azdırıcı hap olarak üretilen Zenofem tablet sonrasında en fazla tercih edilen ürün Füzyon bayan azdırıcı damla ve son olarak Estrogenolit ürünleridir.

Zenofem bayan azdırıcı

Zenofem bayan azdırıcı tablet sitemizde mevcuttur gizli kargo olarak sipariş verebilirsiniz. Zenofem bayan azdırıcı tablet kutu içerisinde 10 adet mevcuttur. Zenofem bayan azdırıcı içildiğinde 20 dakika süresinde etkileri başlar ve 2 saat süre ile devam eder. Zenofem bayan azdırıcı satış fiyatı kargo dahil 199TL dir.

Füzyon bayan azdırıcı damla

Füzyon bayan azdırıcı damla Amerikada üretilen ve Zenofem bayan azdırıcı tablete rakip olarak üretilmiş bir bayan azdırıcı damladır. Etkileri oldukça yüksek olan Füzyon bayan azdırıcı damla herhangi bir içecek içerisine 10 damla eklenerek kullanılır. Füzyon bayan azdırıcı 10ml olarak şişelenmektedir ve 10 defa kullanılmaktadır. Füzyon bayan azdırıcı fiyatı kargo dahil 199TL dir.

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Esrogenolit bayan damla Çek Cumhuriyetinde üretilen bir üründür. İlk defa 2015 yılında klinik deneylerin olumlu sonuçlanması sonucu piyasaya sunulmuştur. İnternete sızan bazı klinik denet videlarında da görüldüğü üzere normal etkili bir üründür. Klinik deneylerde biraz abartma mevcut diyenler olmuştur fakat bu durum yapılan deneylerin Çek Cumhuriyetinde yapılması ve bu kadınların ahlak ve kültürel olarak bu durumlara zaten alışık olmalarından kaynaklanmaktadır. Bayan azdırıcı etkilerinin açık olarak gözlemlendiği bu klinik deney videolarında bayan azdırıcı ürünün etkisi açık olarak görülmektedir.

Garantili Bayan azdırıcı iadesi

Garantili bayan azdırıcı ürünler genel olarak 30 günlük para iade garantisi ile satışa sunulmaktadır. Garantili olarak satılan bayan azdırıcıların iadesini nasıl olacak diye sorduğunuzu duyar gibiyim. 

Bayan azdırıcı ürünün siparişini verirken telefonda garanti durumunu ve süresini teyit ediniz. Ürünü kullanmış olsanız bile iade hakkınız mevcuttur. Tabi bu durum sadece garantili ürünler için geçerlidir. Örnek olarak ürünü 1 defa denediniz ve etkilerinden memnun kalmadınız. Bu durumda bayan azdırıcı iade yoluna gitmeyin. Bazı mayalı yiyecek ve içecekler ile bayanın ruhsal durumunun ilişkiye hazır olamaması durumunda bu sonuçlar görülebilir. Ürünü tekrar deneyin.

2. kullanımda da üründen memnun kalmadınız diyelim. Bayan azdırıcıyı satın aldığınız firmayı arayarak iade durumunu belirtin. Firmamız iade durumlarında herhangi bir mazaret belirtmenizi istemez veya iade için gerekçe sunmanızı istemez. (Bazı firmalar bu durumda mazaret ve durum belirtmenizi isteyebilir) Firma ile yapılan görüşme sonrası ürünü belirtilen adrese teslim aldığınız kargo ile gönderiniz. Farklı kargolardan gönderilen ürünler kargolarda kaybolmakta veya firmalara ulaşmamaktadır. Bu durumda iade işleminden sonuç alamazsınız.

Kullanmış olduğunuz bayan azdırıcıyı aldığınız firmaya gönderdikten sonra ortalama 1 – 2 gün arasında teslim edilir. Bu durum sonrasında iade işlemi işlemi için yetkili birim size dönüş yapar veya iade sonuçlandığında doğrudan sms ile bildirim alırsınız. Garantili bayan azdırıcı ürünlerinde ücret iadesi firmadan firmaya farklılık gösterebilir. Firmamız iade işlemlerinde müşterinin ödemiş olduğu ücreti PTT den isme havale olarak gönderim yapmaktadır. PTT ye yapılan ücret iadesini kimliğiniz ile teslim alabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz orjinal ve garantili bayan azdırıcılar normal durumlarda para iade garantili satılırken bu ürünlerin kopyasını satan firmalar aynı garantileri vermezler ve fiyatlar çok daha düşüktür.

Garantili bayan azdırıcılar ürün sayfaların da ki açıklamalarında garantili durumları açık olarak belirtilmek zorundadır. Bu durumun haricinde telefonda satış temsilcilerinden ürün iade ve garanti durumları teyit edilmelidir.

Orijinal ve garantili olarak satılan bayan azdırıcı ürünlerin tamamı bayanlar üzerinde etki göstermektedir. Bayan azdırıcının garantili olarak satışa sunulmasının diğer bir sebebi de bayanlar üzerinde kesin etkili olmasıdır.

Bayan azdırıcı ürünler ile alakalı aklınıza takılan soruları canlı destek hattımızdan veya ücretsiz telefonumuz 0242-252-0013 den bize ulaşarak uzman ekibimize danışabilirsiniz.


  Bayan AzdırıcılarBayanlar İçin DamlaKadın DamlaKadınları azdıran ilaç

Önerilen Ürünler

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem bayan azdırıcı cinselliği ve zevki geliştiren, aynı zamanda daha güçlü ve tatmin edici orgaz..

199.00TL

Füzyon Bayan Azdırıcı Damla

Füzyon Bayan Azdırıcı Damla

Bayan azdırıcılar, bayanların zaman zaman yaşadıkları cinsel soğukluk veya ilişki durumunda orgazm z..

199.00TL

Estrogenolit Hap | Estrogenolit Bayan Azdırıcı

Estrogenolit Hap | Estrogenolit Bayan Azdırıcı

Estrogenolit bayan azdırıcı hap ve damlası olarak üretilmektedir. Bayanların cinsel isteği..

99.00TL

Estrogenolit Damla |Estrogenolit Bayan Azdırıcı

Estrogenolit Damla |Estrogenolit Bayan Azdırıcı

Estrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilinen en etkili bayan istek artırıcı ürünlerdir. Da..

99.00TL