Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep

Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep

06.12.2016 04:58, Admin

Gaziantep te kızlık zarı dikimi özel hastaneler tarafından yapılmaktadır. Özel hastanelerin ve uzman ekibin listesini burada inceleyebilirsiniz. Kızlık zarı dikimi özel bir operasyon olduğundan herhangi bir saglık güvencesi kızlık zarı dikimini karşılamaz. Kızlık zarı dikimi yırtılmış olan zarın tekrar birleştirilme işlemidir.

Kızlık zarı sadece ilişki yoluyla değil doğal nedenler ile de bozulabilir. Bunun yanında geçirilen herhangi bir kaza veya hastalık durumu da kızlık zarının yırtılmasına sebep olabilmektedir. Kızlık zarına sahip olmadan doğan bayanlarda mevcuttur. Ayrıca kızlık zarının esnek olma durumu da ilişkiye girildiğinde kanama olmamasının diğer sebeplerinden biridir.

Mantıklı olan durum ise kızlık zarı bozulmuş olsa bile bu durumu bir şekilde kapatmak yerine doğruları beraber olduğunuz kişiye anlatmaktır. Beraberlik veya evlenerek hayatları birleştirmenin asıl amacı karşılıklı güveni esas alır. Birlikte yaşayacağınız kişiye doğruları anlattığınızda az çok nasıl tepki vereceğini tahmin edebilirsiniz ve şayet ilişkinize sürekli olarak zarar vermeyecek veya ilişkinizin sonu olmayacak bir durum oluşmayacak ise gerçekler açıklanmalıdır. Kızlık zarınızın herhangi bir şekilde yırtılmış olması size veya ilişkinize çok fazla zarar verecek veya ilişkinizin sonu olacak ise telafi durumuna gidilmelidir. Fakat şöyle bir gerçek vardır ki bu durumu birlikte olduğunuz kişiye açıkladığınızda anlayış ile karşılamayacak ise uzun yıllarınızı da namus veya bekaret durumunu bir zar parçasına bağlayan bir kişi ile geçirmeniz düşünülemez.

Kızlık zarının yırtılmış olması durumunda bu durumun telafisi için kızlık zarı dikimi yapılması bilinen ve tercih edilen en fazla durumdur. Kızlık zarı dikimi hangi yolla bozulmuş veya yırtılmış olursa olsun tüm bayanlara uygulanabilir. 

Kızlık zarı dikim operasyonu sadece özel yapılabilmektedir. Özel hastanelerin kızlık zarı dikimi yapmasına karşın devlet hastanelerinin bu işlemi yapmamasının nedeni kızlık zarı yırtılmasının bir hastalık veya vücudu tehdit eden bir durum değil özel bir durum olmasından dolayıdır.

Gaziantep Kızlık Zarı Dikimi Yapan Hastaneler

Gaziantep Kızlık Zarı Dikimi sadece özel hastanelerde yapılmaktadır. Uzman doktor kontrolünde steril ortamlarda yapılan kızlık zarı dikimi ortalama olarak zarın durumuna göre 45 dk kadar sürmekte ve kızlık zarı dikimi sonrası hasta günlük yaşamına devam etmektedir. Gaziantep te kızlık zarı dikimi yapan hastaneler Medical Park, Primer Hospital, Hayat Hastanesi ve Akademi hastanesidir. Kızlık zarı dikim operasyonu randevu ile yapılan bir işlemdir ve öncesinde muayene gerektirir. Muayene ve işlem ayrıca uzman doktor listesi için 0850-885-0721 nolu ücretsiz destek hattımızı arayabilir bunun yanında canlı destek hattından uzman bayan personelimizden bilgi alabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi yapan özel hastaneler ile görüşmek ve randevu almak için bizi arayabilir veya canlı destek hattımız ile baglantıya geçebilirsiniz.

Gaziantep Kızlık Zarı Dikim Fiyatları

Gaziantepte kızlık zarı dikim fiyatları yırtılmış olan zarın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Net fiyatlar muayene sonrası ortaya çıkmaktadır. Muayene sonrası kızlık zarı dikimi için randevu hastane tarafından verilmektedir. Bunun yanında birçok bayanın tercih ettiği Almanya dan ithal yapay kızlık zarını da kullanabilirsiniz.

Gaziantepte kızlık zarı dikim fiyatları ortalama olarak 2500-3500TL arasında değişiklik göstermektedir. Kızlık zarı dikimi yapıldıktan sonra 1 hafta boyunca yogun agrıya maruz kalınmaktadır. Sadece uzman personel tarafından gerçekleştirilen kızlık zarı dikimi sonrasında hareketlere dikkat edilmelidir. Oturup kalkarken veya hareket ederken acı ve agrı duyulması normaldir.

Kızlık zarı dikimi genel olarak flep yöntemi ile yapılmaktadır. Bu işlem sonrasında zar tamamen birleşmez fakat üzerinde kan zerrecikleri oluşturur. Ortalama olarak 30 gün boyunca sabit kalan kızlık zarı bu süre sonunda kendiliğinden yırtılma yapmaktadır. Kızlık zarı dikimi yapıldığında ilişkiye girildiğinde kanama yapma olasılığı kesin değildir. Dikim yöntemi ile birleştirilen kızlık zarı üzerine kan zerrecikleri toplamadı ise ilişkiye girildiğinde yırtılma olur fakat kanama olmaz.

%100 kanama sağlayacak şekilde kızlık zarı dikim işlemi yapılamamaktadır.

Kızlık zarı dikimi ücretlerinin yüksek olması çekilen agrı ve acı ayrıca kaybedilen zaman karşısında yapay kızlık zarı kullanımı daha fazladır. Ülkemizde çoğu bayanın haberdar olmadığı yapay kızlık zarı yönergelere uyularak uygulandığında kesin kanama sağlar. Kızlık zarı Almanya da üretilir ve Avrupa ülkelerinde kızlık zarı çok fazla önemsenmediği için fantazi amaçlı kullanılır. Bizim gibi kızlık zarının veya bekaret zarının önemsendiği ülkelerde ise kızlık zarının herhangi bir durumda yırtılmasını telafi etmek için yapılacak olan kızlık zarı dikim işlemine alternatif çözüm olarak görülmektedir.

Yapay Kızlık Zarı Nedir

Yapay kızlık zarı gerçegi ile birebir aynı etkilere sahip olan içerisinde kan topları bulunan yapay bir kızlık zarıdır. Kullanımı oldukça basit olan bu zarın fiyatı sadece 299 TL dir. 5 dk da uygulama yapılır ve herhangi bir şekilde yardım gerektirmeden kendiniz uygulayabilirsiniz. Doktor veya hastane ortamı gerektirmeyen yapay kızlık zarı kullanımı oldukça basittir. Yapay kızlık zarı vajina içerisine 3-4 cm ileriye ilişkiden 20 dk önce yerleştirilir. Ön sevişme ardından ilişkiye girilmesi ile kanama olur. Herhangi bir agrı veya acı hissi vermez. Gözle görülmesi  veya erkeğin hissetmesi imkansızdır. Yapay kızlık zarı içerisinde bulunan kan tanecikleri zevk sıvısı dediğimiz vajina içerisinde salgılanması ile eriyerek kana dönüşür ve müdahale ile yırtılarak kanama yapar. Vücut içerisinde veya vajina içerisinde herhangi bir kalıntı bırakmaz. Kullanıldıktan sonra 2 saat sonunda vücuddan tamamen atılır. Yapay kızlık zarının herhangi bir yan etkisi yoktur. Doğum yapmaya, hamile kalmaya veya olumsuz başka bir duruma yol açmaz. 

Yapay kızlık zarına müdahale edilmesi ile ortaya çıkan kanama su ile temas ettiğinde kaybolur ve herhangi bir kalıntı bırakmaz. Ürün kullanıldıktan sonra normal şekilde duş alınması yeterlidir.

Yapay Kızlık Zarı ve Kızlık Zarı Dikimi Yaptırmış müşterilerimizin yorumları aşagıda listelenmiştir.

Kızlık Zarı Dikimi Yaptıranların Yorumları;

Hatice D.20/09/2016

Ben Gaziantep Medical Park hastanesinde dikim yaptırdım 3500TL ödedim. 1 hafta agrı acı çektim bi yana daha 1 ay olmadan kan geldi muayeneye gittim yırtılmış tekrar dikimeyiz dediler bende yapay kızlık zarı aldım denedim kutuda 2 adet vardı yani boşuna dikim yaptırmış oldum.

  
Fidan P.07/09/2016

Ben en çok dikim sonrası agrılarına dayanamadım desem yeri var. İlişkiye girince kanam oldu evet ama o ilk hafta nerdeyse agrıdan hergün agladım desem yeridir. Yapay kızlık zarını denemedim keşke deneseydim herkes çok memnun kalmış.

 
Vesile Ş.29/07/2016

Dikim işlemi sonrası agrılar dayanılmaz oluyor doktor bir kere parayı aldı mı sekreterden doktora ulaşamıyorsunuz. Yani boşuna 3000TL verdiğime mi yanayım yoksa çektiğim acıya mı yanayım bilemedim ama kanama oldu bende.

 
Selma Y.27/07/2016

Ben yapay kızlık zarı kullandım gerdek gecesi zaten 2 adet gelmişti birini kendim denemiştim sonuç çok iyiydi kimse bişey anlamadı iyiki dikim yaptırmamışım

    
Beyza T.25/07/2016

Bende dikim yaptıracak kadar para yoktu açıkçası. Doktorlar agzını 2500 ile açıyor bilginize. Yapay kızlık zarı ile alakalı aklımda birçok soru işareti vardı.. ürün elime gelipte deneyince verdiğim anladım. deneyince sizde göreceksiniz.

    
Kısmet K.12/07/2016

Size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum sağolun cansu hanım gerçekten hayat kurtaran bir işiniz var allah razı olsun sizden sağolun. Ben Yapay zar kullandım iyiki de dikime falan girmemişim.

    
Sevtap T.12/07/2016

Ben Antep te bütün hastaneleri gezdim hastaneler nerdeyse araba parası istedi bende yapay kızlık zarı aldım kullandım sonuç birebir aynı. Diktirme yaptıracak arkadaşlara tavsiyem hiç ugraşmayın dikimle falan alın bi yapay zar bitti gitti

    
Ceren İ.11/07/2016

Erkek arkadaşımla birlikte olmuştum ve kızlığımı kaybetmiştim ve ne yapacağımı düşünürken yapay kızlık zarını duydum. 
"Önce 219TL ye BAŞKA YERDEN ALDIM JAPON MALI DEDİLER. BOYASI ÜZERİME BULAŞTI ÇIKMADI."
Umudumu kaybettim derken bir arkadaşım bu siteyi önerdi denemek için aldım. Birini evde kendim denedim çok başarılı.. İkincisini 1 ay sonra düğünde kullanacağım. Teşekkürler.

    
Melek Ş.10/07/2016

Merhaba benim hayatım bir hayli karışık oldu. Sevgilim ile konuşurken kız olmadıgımı söyleyemedim. Bu durum banaevlenme teklif edince çok büyük sorun oldu. Ne yapayım derken ve hemen yapay kızlık zarı duydum ve sipariş verdim. Aşkımı bu zar ile kurtardım. Teşekkürler.

    
Aykut - Esin Ç.29/06/2016

Erkek arkadaşımla bazı olaylar yaşadık ve evlenmeye karar verdik. Aile konuşurken çarsaf diye birşeyden bahsedildi durumu anlatamadık bu ürün ile işimizi hallettik. teşekkürler

    
Sibel D.25/06/2016

Cansu hanım bana çok büyük yardımcı oldunuz size millettarım teşekkürler

    
İrem Ö.24/06/2016

Basım dan bir olay geçti ve düşünüyordum ne yapsam diye hastaneler dikime çok para istedi. birgün yapay kızlık zarı duydum ve araştırdım. sipariş verdim kargo ile geldi ve denedim çok memnun kaldım kendi adıma

    
Seher K.22/06/2016

Ben dikim işlemi yaptırdım 1 hafta boyunca agrı ve acıdan oturup kalkamadım ayrıca 3000TL ödedim  fakat kanama olmadı. Doktoru aradım normal dedi yani herşey boşa gitti. Keşke yapay kızlık zarı kullansa idim.

    

Yararlı Linkler;

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Yapay Kızlık Zarı Kullananlar

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Kullanılır

Kızlık Zarı Nasıl Dikilir


  Kızlık Zarı Dikimi

Önerilen Ürünler

Bekaret Hapı 199TL

Bekaret Hapı 199TL

İngiltere’den ithal bekaret hapı diğer adı ile yapay kızlık zarı 199TL den satışa sunulmuştur. ..

199.00TL

Yapay Kızlık Zarı | Bekaret Zarı

Yapay Kızlık Zarı | Bekaret Zarı

Yapay Kızlık Zarı Almanya da üretilen ve ülkemize gelen bir üründür. Herhangi bir durumda kızlık zar..

299.00TL

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina daraltıcı krem zamanla vajinanızda oluşan sarkma ve genişlemeyi daraltır, vajinanızın yaprakl..

109.00TL

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem özel bölge ve koltuk altı bölgelerinde ki kararmaları düzelterek ten rengini alması..

49.00TL