Cantharis D6 Bayan Azdırıcı Damla İncelemesi

Cantharis D6 Bayan Azdırıcı Damla İncelemesi

11.09.2017 00:39, Admin

Cantharis D6 Bayan Azdırıcı en eski bayan azdırıcı damlalardan biri olan spanish fly bayan azdırıcı damlanın yenilenmiş halidir.

Orta derece etkili ürünler arasında gösterilen Cantharis D6 Bayan Azdırıcı müşteri memnuniyetinden sınıfta kalmış bir üründür. Orijinal Cantharis D6 Bayan Azdırıcı %8 oranında afrodizyak bileşim içerir ve bu oran kullanıcılar için düşük bir orandır ve etkiler çok az seviyede kalmıştır.

Cantharis D6 Bayan Azdırıcı İstanbul da üretimi yapılan bir üründür. Yurt dışında üretimi yapıldığı ve ülkemize geldiği belirtilse bile bu ürünün yurt dışında üretimi durdurulmuştur.

Müşteriler tarafından da olumlu not almayan Cantharis D6 Bayan Azdırıcı çok kısa sürede piyasada satışı durmuş bir üründür. Cantharis D6 Bayan Azdırıcı piyasada 49-69TL arasında ki fiyatlar ile bulunabilmektedir.

En fazla tercih edilen bayan azdırıcılar

En fazla tercih edilen bayan her yıl değişmektedir. Piyasaya yeni çıkan ve daha etkili olan bayan azdırıcılar bu durumun sürekli olarak değişmesini sağlamaktadır.

Örnek olarak 2015 yılında en fazla tercih edilen bayan azdırıcı Estrogenolit damla iken 2016 yılında bu bayan azdırıcının yerini Zenofem bayan azdırıcı tabletin almasıyla sonuçlanmıştır. 2017 nin ilk 6 ayında dünya genelinde en fazla satış yapan bayan azdırıcısı ise Füzyon bayan azdırıcı damla olarak açıklanmıştır.

Estrogenolit bayan azdırıcı damlanın özellikle ülkemizde üretilmeye başlanan yerli ve kopya serisiile düşüşe geçtiği görülmektedir. Orijinal ürünün yurt dışından ithal masrafları ortalama olarak 80TL civarındadır. Adet bazında bu fiyata ithal edilen bir bayan azdırıcının kazancının çok düşük olduğunu düşünen firmalar ürünün yerli üretimini yapmıştır. Yerli Estrogenolit Eskişehirde üretilmekte ve 69TL civarında satılmaktadır.

Piyasaya çok hızlı bir şekilde para iade garantili olarak satışa sunulan Zenofem bayan azdırıcı tablet ise çok kısa bir sürede Estrogenolit ürünlerinin piyasada ki etkisini silmiş ve ilk sıraya oturmuştur. 2016 yılında en fazla satış oranını yakalayarak en fazla satılan bayan azdırıcı olmuştur.

Zenofem bayan azdırıcı tüm dünya da en fazla tercih edilen ürün iken ülkemizde yeterince adını duyuramamıştır. Bunun sebebi ürünün tablet olması ve bayanlardan habersiz şekilde kullanılmamasıdır. Tüm dünyada cinsel orgazm yani cinsel soğukluk yaşayan bayanlar bu ürünü tercih ederken ülkemizde bayanları habersiz olarak baştan çıkarma da kullanılamaması ürünün satışlarını düşürmüştür.

Zenofem bayan azdırıcı ABD de üretilen bir bayan azdırıcı üründür. İthal bir ürün olduğundan fiyatı 199TL gibi yüksek bir rakamdan satışa sunulmuştur. Bu durum ise ürünün yeterince tüketiciye ulaşamamasının bir diğer sebebidir.


Füzyon bayan azdırıcı ise 2016 yılında satışa sunulan ülkemize ise 2017 yılında giriş yapan bir bayan azdırıcı damladır. Füzyon bayan azdırıcının damla formatında olması ve etkilerinden dolayı en fazla tercih edilen bayan azdırıcı hedefinde yoluna devam etmektedir.

Füzyon bayan azdırıcı damla ABD de üretim yapan Global Healing Center adlı firmanın üretimi olan bir üründür. Tamamen bitkisel içerikli olan Füzyon bayan azdırıcı damlanın bilinen bir yan etkisi yoktur. Bayanları ateşleyerek baştan çıkaran devrim niteliğinde ki bu ürün bayanlarda cinsel soğukluğu tamamen ortadan kaldırmakta ve ilişki durumlarının düzenlenmesine yardımcı olmaktadır.

ABD den ithal edilen Füzyon bayan azdırıcı damla fiyatı kargo dahil 199TL dir. Avrupa da 55 Euro dan satışa sunulan Füzyon bayan azdırıcı ABD de ise 59 Dolllar dan satılmaktadır.

Bayan azdırıcı ürünler ile alakalı daha detaylı bilgiyi canlı destek hattında veya ücretsiz telefonumuz 0242-252-0013 nolu telefonumuzdan edinebilirsiniz


  Bayan AzdırıcılarBayanlar İçin DamlaKadın DamlaKadınları azdıran ilaç

Önerilen Ürünler

Spanish Gold Fly Bayan Azdırıcı Damla

Spanish Gold Fly Bayan Azdırıcı Damla

Spanish Gold Fly Bayan Azdırıcı Damla yıllardır piyasada satılmakta olan bayan azdırıcı İspanyol sin..

99.00TL

Füzyon Bayan Azdırıcı Damla

Füzyon Bayan Azdırıcı Damla

Bayan azdırıcılar, bayanların zaman zaman yaşadıkları cinsel soğukluk veya ilişki durumunda orgazm z..

199.00TL

Estrogenolit Damla |Estrogenolit Bayan Azdırıcı

Estrogenolit Damla |Estrogenolit Bayan Azdırıcı

Estrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilinen en etkili bayan istek artırıcı ürünlerdir. Da..

99.00TL

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem bayan azdırıcı cinselliği ve zevki geliştiren, aynı zamanda daha güçlü ve tatmin edici orgaz..

199.00TL

Cantharis D6 Bayan Damla

Cantharis D6 Bayan Damla

Cantharis D6 Bayan Damla bayan istek artırıcı damlaların yeni bir ürünüdür. Zengin vitaminler ve tam..

69.00TL

Bayan Azdırıcı Blue Drops Damla

Bayan Azdırıcı Blue Drops Damla

Blue drops bayan azdırıcı damla Almanya dan ithal bir üründür. Bayan azdırıcı damla eşlerin arasında..

79.00TL

Yeşil Damla Bayan Azdırıcı

Yeşil Damla Bayan Azdırıcı

Yeşil damla bayan azdırıcı adından da anlaşılacağı gibi bayan azdırıcı bir damladır. Bayan azdırıcı ..

89.00TL

Black Berry Bayan Damla

Black Berry Bayan Damla

Black Berry bayan performans arttırıcı damla bayanlar üzerinde zaman zaman oluşan cinsel soğukluk du..

59.00TL