Bayanlar İçin Damla Nedir?

Bayanlar İçin Damla Nedir?

19.03.2017 01:53, Admin

Bayanlar için damla denince akla birçok farklı şey gelebilir fakat bayan damla bayanların cinselliğini artırmak için kullanılan ürünlere genel olarak takılan isimdir. Bayan damlaların birçok çeşidi ve markası mevcuttur.

Bayan damlaların orijinal olmak adı ile tamamı bayanlar üzerinde etkilidir. Bayan damlaların bayanların cinsel isteğini artırmasının sebebi içerdiği afrodizyak karışımlardan ibarettir. Afrodizyak birçok farklı etken maddenin bir araya gelerek oluşturduğu kan akışını hızlandıran ve beynin cinsel istek arzusunu tetikleyen başta östrojen hormonu olmak üzere salgıladığı birçok hormonu salgılamaya çalışmasıdır.

Bayan Damlaların Etkileri

Bayan damlaların farkları bayanlar üzerinde ki etkileridir. Bütün bayan damlalar bayanlar üzerinde aynı etkiyi göstermezler. Bayan damlaların bayanlar üzerinde ki etkisi içerdiği afrodizyak oranı ile doğrudan etkilidir.

Bayan damlalar arasında en etkili olan ve en fazla tercih edilen ürün Estrogenolit bayan istek arttırıcı damladır. Estrogenolit bayan damlanın cinsel soğukluk yaşayan çiftler tarafından tercih edilmesinin başlıca sebebi bayanlar üzerinde ki etkileridir

Son 2 yıldır dünya genelinde satışına başlanılan Estrogenolit bayan damla bayanlar üzerinde inanılmaz etkilere sahiptir. Estrogenolit bayan damlanın Bayanlar üzerinde etkili olmasının başlıca sebebi %20 lik afrodizyak oranı ve yapay adrenalin içermesidir. Çek Cumhuriyetinde üretilen ve ülkemize gelen Estrogenolit bayan damlanın fiyatı muadil ürünlere göre yüksektir. Bayanlar üzerinde anlık etki gösteren Estrogenolit bayan damla içildikten sonra ortalama 20 dakika da etkisini gösterir.

Kahve veya meyve suyu gibi asitsiz ve alkolsüz bir içecek içerisine 7 damla eklenerek kullanılır. Bayan damlanın etkileri başladıktan sonra ortalama olarak 2 saat boyunca devam eder ve vücutta hiçbir kalıntı bırakmadan tamamen atılır.

Üretici firma tarafından belirtildiği ve müşterilerimiz tarafından da teyit edilen Estrogenolit bayan damlanın herhangi bir yan etkisi yoktur. 

Ürünün yurt dışından ithal olarak gelmesi ve maliyetlerinin yüksek olması sebebi ile bazı firmalar tarafından yurt içinde kopyaları üretilmiş ve satışa sunulmuştur. Bu kopya ürünler fiyat olarak 59-69TL arasında satılmaktadır ve herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Tamamen vitamin hapı bileşiminden oluşan bu ürünlerin sağlık sorunları çıkmaması için kullanılmaması önerilmemektedir.

Bayan damlalar arasında 2. Sırada yer alan ve müşteriler tarafından basit cinsel sorunlar durumunda tercih edilen uygun fiyatlı ürün ise yıllardır dünya genelinde satılmakta olan Golden Lovita Bayan Damladır. Golden Lovita bayan damlanın içerdiği afrodizyak oranı ve etkileri gayet yüksek seviyededir. İçerdiği %10 afrodizyak oranı ile tatmin edici etkiler sağlayan Golden Lovita bayan damla günlük kullanıma uygun olan bir bayan damladır.

Golden Lovita bayan damla herhangi bir içecek içerisine 10 damla eklenerek kullanılır. Etkileri 20-25 dakikada başlar ve 90 dakika boyunca devam eder. Bilinen bir yan etkisi olmayan Golden Lovita bayan damla alkol ve asitli içecekler ile kullanıldığında etkileri azaldığı tespit edilmiştir.

Bayan istek artırıcı damlalar arasında en uygun fiyatlı olan bayan damlalar ise %5 oranında afrodizyak içeren ürünlerdir. Uygun fiyatları ile karşımıza çıkan bu bayan damlalar genel olarak çoz az etkili bayan istek arttırıcı ürünlerdir. Piyasada ortalama olarak 39-49TL arasında değişen fiyatları ile çeşitlilik gösterirler. Tüm bayan damlalar gibi bu bayan damlalar da olduğu gibi anlık etki gösteren ürünlerdir ve içildikten sonra 20 dakika gibi bir sürede etki gösterirler.

Uygun fiyatları bayan damlaları da sitemizden temin edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi içinden seçtiğiniz tüm ürünler gizli kargo sistemi ile sizlere gönderilir ve getiren kurye veya ürünü teslim alacağınız PTT şubesinde ki hiçbir görevli ürün içeriğini bilmez.

Bu fırsatlar yanında kapıda ödeme seçeneği de mevcuttur.


  Bayan AzdırıcılarBayanlar İçin DamlaKadın DamlaKadınları azdıran ilaç

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Hap | Estrogenolit Bayan Azdırıcı

Estrogenolit Hap | Estrogenolit Bayan Azdırıcı

Estrogenolit bayan azdırıcı hap ve damlası olarak üretilmektedir. Bayanların cinsel isteği..

99.00TL

Estrogenolit Damla |Estrogenolit Bayan Azdırıcı

Estrogenolit Damla |Estrogenolit Bayan Azdırıcı

Estrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilinen en etkili bayan istek artırıcı ürünlerdir. Da..

99.00TL

Golden Lovita Bayan Damla

Golden Lovita Bayan Damla

Golden lovita bayanların cinsel soğukluk ve isteksizlik durumunda kullanılan veya tercih edilen baya..

79.00TL

SXO Bayan Azdırıcı Damla

SXO Bayan Azdırıcı Damla

SXO Bayan azdırıcı ile bitmeyen geceler yaşayacaksınız. Bayanlar üzerinde %85 etkili SXO bayan azdı..

59.00TL

Yeşil Damla Bayan Azdırıcı

Yeşil Damla Bayan Azdırıcı

Yeşil damla bayan azdırıcı adından da anlaşılacağı gibi bayan azdırıcı bir damladır. Bayan azdırıcı ..

89.00TL

Bayan Azdırıcı Blue Drops Damla

Bayan Azdırıcı Blue Drops Damla

Blue drops bayan azdırıcı damla Almanya dan ithal bir üründür. Bayan azdırıcı damla eşlerin arasında..

79.00TL

Musele Bayan Azdırıcı Damla

Musele Bayan Azdırıcı Damla

Musele damla, cinsel yaşantısında olumsuzluklar yaşayan bayanlara özel olarak uyarıcı ve istek arttı..

49.00TL

Womenizer Bayan Azdırıcı

Womenizer Bayan Azdırıcı

Womenizer Bayan Azdırıcı Damla, Musele firmasının aldıgı geri dönüşler sonrası çıkardıgı bir..

49.00TL